„Keestrack“ siūlo plačiausią mobilių hibridinių ir elektra varomų (“plug-in”) mašinų skirtų karjerams ir antriniam perdirbimui. Tai liečia visą gaminių spektrą, pradedant sijotuvais ir konvejeriais, baigiant mobiliais vikšriniais trupintuvais.
Pažinkite ir naudokitės privalumais
„Keestrack“ vieni iš pirmųjų gamintojų supratę didžiulį elektrinių pavarų eksploatacinius pranašumus ir taupymo potencialą. 2012 m. Buvo pristatytas pirmasis dyzelinis-elektrinis, o 2013 m. – pirmasis hibridinis sijotuvas ir pirmieji hibridiniai Keestrack trupintuvai su elektrifikuotais konvejeriais, bei elektrine trupintuvo pavara. Šiuose įrenginiuose, galingi generatoriai užtikrina mažą variklio apsisukimų skaičių, o tai mažina degalų suvartojimą. Dabartiniai įrenginiai gali būti tiekiami su išorinio elektros tiekimo prijungimo galimybe, o tai dar labiau sumažina bendras degalų sąnaudas.
Keestrack“ hibridinių „e“ modelių (“plug-in“) galimybė prisijungti prie elektros tinklo, dar labiau padidino jų eksploatavimo išlaidų pranašumą, lyginant su įprastomis dyzelinėmis-hidraulinėmis sistemomis. Palyginti su įprastomis dyzelinėmis hidraulinėmis sistemomis, energijos sąnaudas galima sumažinti iki 80% – triukšmo lygi, pagal „Keestrack“ duomenis, maždaug 30%. Pakeitus hidraulines pavaras elektrinėmis (konvejerių, sijotuvo velenų, vandens siurblio) taip pat gerokai sumažiname alyvos vamzdyną, bei jungčių kiekį, taip pat eliminuojama temperatūrinių režimų ekstremaliomis sąlygomis problema. Esant gerokai mažesnei hidraulinei sistemai „Keestrack“ „e“-versijose, ženkliai sumažėjus tepalų kiekiui įrenginyje, bei esant retesniems keitimo intervalams, ne tik tausojama aplinka, bet ir realiai taupomi pinigai.
Elektra varomi įrenginio mazgai turi didelės įtakos sumontuoto dyzelino variklio eksploatacijai . Mažiau variklio darbo valandų reiškia mažiau priežiūros ir prastovų, o tai mažina sąnaudas, taip pat įtakoja vertės išlaikymą. Ir galiausiai: variklio problemos dyzeliniame-hidrauliniame įrenginyje gali sustabdyti visą gamybos procesą, tuo tarpu naudojant hibridinį („plug-in“) įrenginį, visiško gamybos sustabdymo galima palyginti nesunkiai išvengti, prijungiant įrenginį prie išorinio maitinimo šaltinio.
Dėl įmontuojamų dyzelinių variklių, „Keestrack“ šiuolaikinės „e“ versijų įrenginiai, išlieka mobilūs, kaip ir įprastą technologiją turintys įrenginiai, tačiau gerokai lengvesni (± 1000 kg), lyginant su atitinkama dyzelinio hidraulinio varianto versija. Tai pasiekimam naudojant aukštos kokybės medžiagas, bei optimizuojant įrenginio konstrukciją. Net ir didesnieji hibridiniai modeliai gali būti transportuojami surinkti, neišmontuojant. Tai taip smarkiai prisideda prie trumpo įrenginio sureguliavimo laiko. Visų įrenginio elektros sistemų funkcijų integravimą kontroliuoja intelektuali Keestrack gamyklos kontrolė. Tai apima daugybę automatizuotų procesų (pvz., Nuoseklųjį paleidimą / sustabdymą) ir išsamų monitoringą, naudojant įrenginio ir gamybos duomenų dvipusį perdavimą per palydovinę „Keestrack-er“ sistemą.
Jau dabar 80% „Keestrack“ modelių turi hibridines dyzelino / elektros versijas, 75% – iš jų gali turėti pilnai elektrines (plug-in) sistemas. Atsižvelgiant į technologiją, pritaikymo tipą ir gamybos pajėgumus, klientų poreikiai yra gana skirtingi, tačiau aiškiai susiję su konkrečiomis papildomomis investicijomis į hibridinės ar pilnai elektrinės sistemos galimybes. „Keestrack“ skaičiavimais, pradinės investicijos renkantis hibridines sijotuvų versijas yra 10–15 proc., o didelių mobiliųjų trupintuvų – apie 15–20 proc didesnės, tačiau mažesni eksploatavimo kaštai gerokai sutrumpina investicijų atsipirkimo laiką, dėl to „e“ versijos tampa vis populiaresnėmis. „Keestrack“ parduodamų hibridinių modelių dalis sijotuvuose siekia apie 40%, tuo tarpu 500 t/h našumo trupintuvuose R6 – beveik 90%.
Pastaraisiais metais, „Keestrack“ nuosekliai sekė šią tendenciją plėtodama savo produktų asortimentą. Visose trupinimo technologijose ir mašinų dydžiuose esami mobilūs trupintuvų modeliai buvo papildyti naujomis „elektrifikuotomis versijomis“. Visiškai nauji modeliai ar serijos buvo sukurti dyzelinio/ elektrinio (plug-in) dizaino pagrindu (pvz., R3, B4 + B7, H4 + H6). Kai kurie iš šių modelių siūlomi tik „e“ versijose, nes jų praktiniai pranašumai ir didelis ekonominis efektyvumas yra tokie sėkmingi, kad nėra jokios priežasties juos siūlyti su įprastine dyzeline-hidrauline pavara.
Naujovės daro Jus inovatyviais
Nuoseklus elektrinių pavarų koncepcijų tobulinimas yra daug daugiau nei paprastas modifikavimas. Tai įrodo daugybė inovacijų, kurias Keestrack pristatė per pastarąjį laikotarpį. Viena iš paskutinių rinkai pristatytų naujovių yra „Drop-Off“ maitinimo modulis, kurį „Keestrack“ siūlo visose naujuose didžiuosiuose „plug-in“ modeliuose. Įrenginio dyzelinis variklis ir generatorius yra montuojami nuimamame bloke, kurį galima pastatyti atokiau nuo mašinos, toliau nuo dulkių ir vibracijos, lengvai prieinamoje valdyti ir prižiūrėti vietoje. Kadangi pagrindiniai įrenginio valdymo mazgai ir pavaros yra sumontuotos korpuse, naudojant tiesioginį įrenginio pajungimą nuo elektros tinklo „plug-in“, „Drop-Off“ maitinimo modulius galima lengvai išmontuoti ir perduoti saugojimui.
Pažangiausias ir futuristiškiausias moderniosios „Keestrack“ „e“ technologijos rezultatas yra naujasis mobilus vikšrinis konvejeris S5e „Solar“. Tai turbūt pirmasis, tiesiogiai saulės energija varomas, mobilus konvejeris visame pasaulyje. Fotoelektrinės plokštės sumontuotos tarsi saulės burės virš 23 metrų ilgio konvejerio juostos Su maks. 9 kWh yra užmaitinamas 23 kWh talpos sistemos akumuliatorius, kuris sumontuotas įrenginio korpuse. Konvejerio juosta (22 kW) ir vikšrai (2 x 15 kW) yra tiesiogiai varomi elektra, elektriniai siurbliai (2 x 15 kW) valdo hidraulinius kėlimo cilindrus. Jei dėl nepalankių oro sąlygų saulės energijos tiekimas nėra pakankamas arba intensyvus nuolatinis veikimas viršija saulės energijos įkrovimo pajėgumus, sistemą galima maitinti arba įkrauti iš turimų išorinių šaltinių, arba tiesiogiai iš tinklo (plug-in).